Pomoce do nauki języka polskiego dzieci obcojęzycznych

Pomoce dla dzieci

W tym dziale zgromadziliśmy materiały, które mogą wspierać naukę języka polskiego dla dzieci. Są to zarówno pomoce dydaktyczne, które zostały stworzone, by uczyć dzieci obcokrajowców języka polskiego, jak i wybrane przez nas pomoce dydaktyczne dla dzieci, które będą wspierać poznawanie polskiego nawet najmłodszych.

Gry edukacyjne
edukacyjne gry

Wyświetlanie 1–36 z 165 wyników

Nauka języka polskiego dla dzieci obcokrajowców – materiały

Materiały do języka polskiego dla dzieci, zebrane w tej kategorii można wykorzystywać zarówno w pracy indywidualnej z dzieckiem jak i w grupie. Niektóre z wybranych zestawów pomogą w nauce języka polskiego w przedszkolu, a inne będą pomocą dla dzieci szkolnych.
Młodsze dzieci chętnie uczą się języków przez zabawę i dla nich zebraliśmy zestawy z kolorowymi obrazkami i podpisami w języku polskim, które z pewnością przyciągną dzieci i zachęcą do nauki nowych słówek w języku polskim. Dla dzieci w wieku szkolnym mamy materiały do nauki zebrane w książkach i zeszytach ćwiczeń.

Nauka języka polskiego dla dzieci – pomoce dydaktyczne

Książki z serii Kocham czytać w łatwy sposób wprowadzą dzieci w świat polskich liter. Dzięki temu dzieci poznają polski alfabet, polską wymowę oraz będą wspierać samą naukę czytania.
Seria Podstawowe reguły nabywania języka dedykowana jest dzieciom uczących się języka zarówno w szkole jak i pierwszych klasach szkoły podstawowej. W pracy z zestawami z tej serii dzieci utrwalają podstawowe zasady gramatyki języka polskiego.
“Po polsku? Tak!” to seria przeznaczona dla dzieci uczących się języka polskiego jako drugiego rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. W tej specjalnie przygotowanej serii znajduje się podręcznik, zeszyty ćwiczeń, oraz podręcznik dla nauczycieli uczących dzieci obcokrajowców języka polskiego.

Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK