Zestaw Sylaby I Rzeczowniki- 4 Płyty (Cz.1,2,3,4) Słucham I Uczę Się Mówić

Cena:

110,00 

Na stanie

AA036

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zestaw sylaby i rzeczowniki- 4 płyty ( cz. 1,2,3,4 ) słucham i uczę się mówić

Zestaw “Sylaby i rzeczowniki” składa się z czterech części. Jest on częścią programu słuchowego z serii logopedycznej Słucham i uczę się mówić.

Do każdej książeczki dołączona jest płyta z nagraniem. Nagrania na płytach zostały przygotowane w profesjonalnym studio oraz przetworzone elektronicznie (wydłużony czas trwania spółgłosek).

Książeczki są ilustrowane, zawierają sylaby i podpisy, co pozwala na jednoczesne ćwiczenie uwagi, koncentracji, analizy i syntezy wzrokowej oraz na
symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania.

W książeczce “Sylaby i rzeczowniki 1” znajdują się sylaby ze spółgłoskami: B, C, D, F, G, H.
W książeczce “Sylaby i rzeczowniki 2” znajdują się sylaby ze spółgłoskami: J, K, L, Ł, M.

W książeczce “Sylaby i rzeczowniki 3” znajdują się sylaby ze spółgłoskami: N, P, R, S, T.

W książeczce “Sylaby i rzeczowniki 4” znajdują się sylaby ze spółgłoskami: W, Z, Ż, SZ, CZ, CH, RZ.

Program językowych ćwiczeń słuchowych przeznaczony jest dla dzieci z autyzmem, afazją, jąkaniem, dzieci z zaburzeniami słuchu fonemowego, dzieci dwujęzycznych oraz dla osób uczących się języka polskiego jako obcego.

Płyty należy słuchać codziennie z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek (warunek konieczny podczas terapii).

Książeczki: oprawa miękka

Zestaw zawiera: 4 części po 24 strony, 176 ilustracji + 4 płytki CD

Autor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka

Oferowany produkt “Zestaw Sylaby i rzeczowniki” pochodzi z kolekcji wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów umożliwiających pracę terapeutyczną z dziećmi w różnym wieku. W sklepie Juniora.pl pomagamy w zakupie kompleksowych pomocy dydaktycznych nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, sporo pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Asortyment firmy Arson zawiera np.:: pomoce edukacyjne, gry edukacyjne oraz specjalistyczne publikacje. Chociaż w sklepie Juniora koncentrujemy się na dostarczaniu zestawów przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to wiele tych kolekcji kapitalnie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla wszystkich dzieci. Produkty wydawnictwa Arson znajdziesz w naszym katalogu między innymi w następujących działach: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania, słucham i uczę się mówić, analiza i synteza wzrokowa oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Mają Państwo jakieś pytania odnośnie zestawu “Zestaw Sylaby i rzeczowniki”? Serdecznie zapraszamy do albo przez platformę FB.

Zestaw Sylaby I Rzeczowniki- 4 Płyty (Cz.1,2,3,4) Słucham I Uczę Się Mówić - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK