Czytam Proste Teksty Cz. 2- Czytanie Ze Zrozumieniem Na Poziomie Podstawowym

Cena:

37,76 

Na stanie

AI047

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Proste Teksty Cz. 2 – Czytanie Ze Zrozumieniem Na Poziomie Podstawowym

Zeszyt zawiera ćwiczenia czytania ze zrozumieniem na poziomie podstawowym od prostych zdań pojedynczych do pierwszych krótkich tekstów.

Ćwiczenia mają na celu naukę rozumienia przeczytanego tekstu. Aby to osiągnąć, w zestawie zastosowano różnorodne formy zadań, w których dziecko:

  • odpowiada na pytania związane z tekstem,
  • uczy się zadawać pytania do tekstu,
  • układa wyrazy w zdaniu w odpowiedniej kolejności,
  • układa poszczególne zdania w odpowiedniej kolejności wydarzeń.

Ćwiczenia przeznaczone są dla dzieci rozpoczynających naukę czytania w języku polskim.

Ćwiczenia zintegrowane z serią .

ISBN: 978-83-62739-98-1
Format: A4
Liczba stron: 35 Oferowany produkt “CZYTAM PROSTE TEKSTY CZ. 2- CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM NA POZIOMIE PODSTAWOWYM” zaprojektowany został przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach edukacyjnych. W sklepie Juniora.pl oferujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, zespół downa czy choroba Canavan. Wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli i psychologów. Pomoce dydaktyczne z katalogu w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie internetowym w różnych działach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR regularnie organizują także najrozmaitsze szkolenia poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce szkoleniowe tej marki doskonale sprawdzają się na wielu obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, O co chodzi?, Dysleksja, Terapia funkcji poznawczych oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Czytam Proste Teksty Cz. 2- Czytanie Ze Zrozumieniem Na Poziomie Podstawowym - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK