Zestaw Sylaby I Czasowniki L. Poj.i L. Mn- Słucham I Uczę Się Mówić

Cena:

50,00 

Na stanie

AA037

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zestaw sylaby i czasowniki l. poj. l. mn- słucham i uczę się mówić

Zestaw “Sylaby i czasowniki” składa się z dwóch części: liczby pojedynczej i liczby mnogiej.

Tak jak część “Sylaby i rzeczowniki”, tak i czasowniki są odczytywane przez lektorkę, a wypowiedzi przerobione elektronicznie, aby dziecko podczas słuchania w sposób pełny odbierało wypowiedzi językowe.

Gdy w mowie dziecka pojawiają się rzeczownika to znak, że można zacząć wprowadzać kolejny etap programowania języka – czasowniki. Dzięki pojawieniu się czasowników możliwe staje się rozumienie pytań. Co robi? Co robił? Co będzie robił?. Bez istnienia opozycji kto? co?: Co robi? nie jest możliwe rozumienie poszczególnych pytań. To właśnie czasownik otwiera drogę do pojawienia się gramatyki, bo to on wyznacza formę użycia odmiennego przez przypadki rzeczownika.

Książeczka “Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza” jest ilustrowana i zawiera czasowniki w liczbie pojedynczej oraz sylaby, na które zaczynają się te czasowniki ( np.: BA – BADA, DA – DAJE itd.).
Część druga “Sylaby i czasowniki liczba mnoga” została zaprojektowana w analogiczny sposób, jak część pierwsza “Sylaby i czasowniki liczba pojedyncza”. Zawiera te same czasowniki i sylaby tylko w liczbie mnogiej (np.: BA – BADAJĄ, DA – DAJĄ itd.).

Sylaby napisane są wielkim drukiem zgodnie z zasadą symultaniczno-sekwencyjnej nauki czytania.
Proste rysunki ilustrujące czynności są łatwe w odbiorze dla dziecka.

Do każdej książeczki dołączona jest płyta. Płyty należy słuchać codziennie z wykorzystaniem indywidualnych słuchawek (warunek konieczny w czasie terapii). Optymalny sposób stymulacji to codzienne 2 x 10 minut.Książeczki: oprawa miękkaZestaw zawiera: 2 części po 24 strony, 88 ilustracji + 2 płytki CDAutor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka

Niniejszy produkt “Zestaw Sylaby i czasowniki” pochodzi z kolekcji polskiego wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza setki produktów wspomagających pracę logopedyczną z dziećmi. W naszym sklepie pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w doborze kompleksowych materiałów edukacyjnych pomocnych w terapii Metodą Krakowską®, wiele pochodzi właśnie z oferty Arson.

Oferta marki Arson zawiera np.:: pomoce edukacyjne, ćwiczenia słuchowe oraz specjalistyczne książki. Chociaż w naszym sklepie online skupiamy się na dostarczaniu pomocy przydatnych w terapiach dzieci z problemami rozwoju, to większość proponowanych produktów kapitalnie sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla wszystkich dzieci. Produkty firmy Arson opublikowaliśmy w naszym katalogu między innymi w następujących działach: układanki lewopółkulowe, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, kategoryzacje, pomoce logopedyczne oraz ćwiczenia pamięci. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś pytania dotyczące zestawu “Zestaw Sylaby i czasowniki”? Gorąco zapraszamy do albo przez platformę FB.

Zestaw Sylaby I Czasowniki L. Poj.i L. Mn- Słucham I Uczę Się Mówić - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK