Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 3- Sylaby 1 (P/M)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE026

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 3 – Sylaby 1 ( P/M)

Wyrazy zawarte w pomocy zostały zostały posegregowane na 14 grup analogicznie do porządku zaproponowanego w serii pani prof. Jagody Cieszyńskiej “kocham czytać”. Zeszyt 3 wprowadza spółgłoski P i M. Aby ułatwić dziecku zapamiętanie obrazu graficznego spółgłosek zeszyt zawiera odpowiedni materiał ilustracyjny.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Format 6,3×7,9cm
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:
Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Firma Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już od niemal 30 lat. Znakomitą jakość dostarczanych przez wydawnictwo publikacji zapewnia między innymi ścisła współpraca z rozmaitymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE oferuje artykuły logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów efektywnie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów materiałów oferowanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: seria Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w popularne specjalistyczne monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w społecznościach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 3- Sylaby 1 (P/M) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK