Samogłoski

Cena:

28,00 

Na stanie

AA020

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Samogłoski- w różnych kolorach i wielkościach

Komplet samogłosek (ustnych i nosowych) w różnych kolorach i wielkościach. Czerwone – największe, zielone – średniej wielkości i niebieskie – najmniejsze.

Do wykorzystania podczas 1 etapu nauki czytania i terapii (powtarzanie, rozumienie, nazywanie). Przydatne do ćwiczeń kategoryzacji (różna wielkość i kształt), do identyfikacji ćwiczeń sekwencji słuchowych (daj A, U).

Ciekawa propozycja wykorzystania tej pomocy polega na bezgłośnym wypowiadaniu przez dorosłego samogłoski, a dziecko po ruchach warg rozpoznaje o jaką samogłoskę chodzi.

Zestaw zawiera:

– 27 elementów obrazkowych

– opis przykładowych ćwiczeń, np. Na stole rozkładamy w szeregu samogłoski i wypowiadamy je głośno, z wyraźnym a nawet z przesadnym ułożeniem ust dotykając dłonią dziecka swojej krtani.

Materiał: tektura

Opakowanie: woreczek + pudełko tekturowe

Kolekcja “Podstawowe reguły nabywania języka” to materiały edukacyjne wykorzystywane do:
– programowania języka u najmłodszych
– ćwiczeń utrwalających podstawowe zasady gramatyki języka polskiego
– nauki czytania,
– opanowania umiejętności prowadzenia dialogu.

Zadania ujęte w tym cyklu są przydatne w:
– terapii logopedycznej lub dydaktycznej,
– stymulacji ogólnorozwojowej,
– nauki języka polskiego i obcego.

Pakiety wydawnictwa Arson przydatne są:
– dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, w tym dla dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, afazją dziecięcą, itp,
– dla wszystkich dzieci zdrowych, których opiekunowie chcą wesprzeć w usprawnianiu systemu językowego.

Niniejszy produkt SAMOGŁOSKI pochodzi z oferty wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza ponad sto produktów wspomagających pracę edukacyjną z dziećmi w różnym wieku. W Juniora.pl pomagamy w zamówieniu kompleksowych pomocy nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment firmy Arson obejmuje między innymi: pomoce edukacyjne, ćwiczenia słuchowe oraz publikacje dla terapeutów. Chociaż w sklepie Juniora koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu pomocy przydatnych w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to mnóstwo tych produktów wspaniale sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla zdrowych dzieci. Produkty wydawnictwa Arson opublikowaliśmy w naszym serwisie między innymi w kategoriach: grafomotoryka, percepcja, nauka pisania, wczesne wspomaganie rozwoju, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące produktu SAMOGŁOSKI? Gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez FB.

Samogłoski - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK