Pomoce terapeutyczne dla dzieci

Pomoce dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze pomoce terapeutyczne dla dzieci. Prawidłowy rozwój dziecka może przebiegać różnie u każdego malucha. Jednak są pewne umiejętności, które na danym etapie rozwoju powinny być opanowane. Jeśli nie są, czasem potrzebna jest pomoc specjalisty. Z myślą o ośrodkach terapeutycznych, gabinetach logopedycznych oraz placówkach specjalistycznych oferujemy pomoce terapeutyczne, dzięki którym w prosty i przyjemny sposób możesz przeprowadzić terapię z dzieckiem. Jako sklep z pomocami terapeutycznymi oferujemy materiały do ćwiczenia mowy, motoryki, słuchu oraz wspomagania rozwoju emocjonalnego.

Gry edukacyjne
edukacyjne gry

Wyświetlanie 1–36 z 981 wyników

Pomoce terapeutyczne – sklep dla terapeutów i ośrodków edukacyjnych

Dobrze wiemy, jak trudno jest prowadzić terapię z dziećmi, które nie chcą współpracować. W tym celu postawiliśmy sobie za cel wspomóc nie tylko rodziców, lecz także specjalistów w tym zakresie. Dlatego oferujemy pomoce terapeutyczne dla dzieci, które pozwalają na skuteczne przeprowadzenie terapii oraz pomagają w rozwoju dziecka.
Naszą ofertę pomocy terapeutycznych kierujemy m.in. do rodziców, ponieważ praca w domu jest bardzo istotna dla utrzymania efektów terapii i zapobiegania cofaniu się zdobytych umiejętności. Jednak tą kategorię stworzyliśmy z myślą o specjalistach.
Oferujemy m.in. pomoce terapeutyczne dla logopedów, jak gry oraz zabawki edukacyjne wspomagające rozwój mowy. Znajdziesz tu m.in. karty obrazkowe z sylabami, odpowiednie dla dzieci, które zmagają się np. z afazją. Dużą popularnością cieszy się także seria Moje sylabki – odpowiednia jest zarówno dla dzieci, które dopiero uczą się czytać, a także dla dyslektyków i logopedów. Zestaw ten nie tylko pozwala na przeprowadzenie pełnego zestawu ćwiczeń, ale też dzięki przyjaznej graficznej formie zachęca dzieci do ćwiczeń.

Pomoce terapeutyczne dla dzieci z autyzmem

Autyzm to zaburzenie rozwojowe, które jest diagnozowane coraz częściej. Na szczęście dzięki licznym badaniom terapeuci doskonale wiedzą, jak pracować z dziećmi zmagającymi się z tym zaburzeniem. Tutaj polecamy m.in. zestaw Autyzm – ćwiczenia stolikowe, które pozwalają na ćwiczenie pamięci, mowy oraz skupienia uwagi dziecka na zadaniu. Dostępne są także pomoce terapeutyczne, takie jak zabawki edukacyjne nawiązujące do emocji, uczące właściwego zachowania.
Dzieci z autyzmem mają problem z zapamiętywaniem, a jednym ze sposobów na poprawę pamięci mogą być gry Memory. Nasz sklep z pomocami terapeutycznymi oferuje duży wybór w tym zakresie, co pozwala na dopasowanie tematyki do upodobań dziecka. Im przyjemniejsze skojarzenia dziecka z daną rzecz, tym chętniej po nią sięgnie. Stąd też bardzo zróżnicowany asortyment pomocy terapeutycznych w naszym sklepie. Uwzględniamy upodobania chłopców i dziewczynek i oferujemy pomoce terapeutyczne dla dzieci odpowiednie dla danej płci. A to wszystko stworzone z najwyższą jakością.

Pomoce terapeutyczne od najlepszych

Jako sklep z pomocami terapeutycznymi jesteśmy na bieżąco w zakresie nowych metod terapii. Dlatego też oferujemy to, co zostało stworzone przez najlepszych. Znajdziesz u nas pomoce terapeutyczne, które są zgodne z założeniami metody Krakowskiej, jak np. Sylabki z Tygryskiem wspomagające naukę czytania¸ książeczki z Puciem – ulubieńcem maluchów, który zachęca do prawidłowej wymowy, a także Geometryczne śruby, które jednocześnie rozwijają umiejętności matematyczne oraz motoryki małej.
Poza tym posiadamy liczne publikacje od wydawnictwa WIR, które oferuje pomoce terapeutyczne dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, afazją, zespołem Downa czy też chorobą Refsuma.
Sprawdź naszą pełną ofertę na pomoce terapeutyczne. Sklep nasz wspomoże specjalistów, którzy chcą rozwijać u dzieci zdolności z zakresu grafomotoryki, ćwiczenia pamięci, programowania języka, terapii ręki oraz wczesnego wspomagania rozwoju. Pamiętaj że im szybciej pomożesz dziecku i rozpoczniesz terapię, tym szybciej zobaczysz jej efekty.

Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK