Co Je? Co Pije?

Cena:

29,00 

Na stanie

AA003

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co je? Co pije?

Gra edukacyjna i terapeutyczna dla dzieci.

Zestaw doskonale sprawdzi się jako pomoc do nauki umiejętności rozumienia poleceń, nauki czytania pełnymi wyrazami (czytanie globalne), ćwiczeń wypowiadania zdań dwuwyrazowych oraz rozumienia pytań: Co je?, Co pije? Do zestawu dołączone są napisy, przydatne do ćwiczeń programowania języka, analizy wzrokowej.

W zestawie znajduje się:
– 1 duży obrazek z pustym miejscem na dołożenie mniejszych plakietek,
– 11 małych plakietek z obrazkiem pożywienia i napoi oraz
– 13 podpisów z rzeczownikami w odpowiedniej odmianie – JE JABŁKO, JE JAJKO, JE SER, JE LODY, JE CHLEB, JE BUŁKĘ, PIJE HERBATĘ, PIJE WODĘ, PIJE SOK, PIJE KAWĘ, PIJE MLEKO.
– propozycja ćwiczeń, np: Rozkładamy na stole dużą plakietkę z panią, pod spodem małe plakietki. Wypowiadamy zdanie np. “Pani je jajko”, a dziecko wybiera odpowiednią plakietkę i kładzie w białe miejsce na dużej plakietce. Zadajemy pytanie: Co pani je? Odpowiada dziecko lub wypowiadamy wypowiedź: Je jajko/


Wszystko wykonane z grubej, trwałej tektury.

Seria “Podstawowe reguły nabywania języka” to zestawy dydaktyczne Arson przeznaczone do:
– programowania języka u najmłodszych
– ćwiczeń utrwalających podstawowe zasady gramatyki języka polskiego
– nauki czytania,
– opanowania umiejętności prowadzenia dialogu.

Materiały dydaktyczne wykorzystywane w tej serii są pomocne w:
– terapii logopedycznej i szkolnej,
– stymulacji ogólnorozwojowej,
– nauki języka polskiego i obcego.

Pakiety przeznaczone są:
– dla dzieci z rozmaitymi zaburzeniami rozwoju, w tym dla dzieci z autyzmem, z alalią, afazją dziecięcą, itp,
– dla wszystkich dzieci zdrowych, których opiekunowie chcą wesprzeć w usprawnianiu systemu językowego.
Co je? Co pije? pochodzi z asortymentu polskiego wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza setki produktów ułatwiających pracę logopedyczną z dziećmi. W naszym sklepie pomagamy rodzicom i terapeutom w zdobyciu kompleksowych materiałów przydatnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Oferta marki Arson obejmuje między innymi: pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne oraz specjalistyczne publikacje. Chociaż w naszym sklepie internetowym koncentrujemy się na dostarczaniu produktów mających zastosowanie w terapii dzieci z problemami rozwoju, to wiele proponowanych produktów doskonale sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Produkty wydawnictwa Arson znajdą Państwo w naszym katalogu między innymi w działach: programowanie języka, percepcja wzrokowa, kategoryzacje, logiczne myślenie, a także książki o rozwoju dziecka. Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zestawu Co je? Co pije? Serdecznie zachęcamy do lub przez profil na Facebooku.

Co Je? Co Pije? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK