Nazwa produktu:

SEKWENCJE

Cena:

42,31 

Na stanie

AC010

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sekwencje

Zestaw zawiera 80 kartoników. Dziesięć wzorów po osiem sztuk. Cztery obrazki (koń, świnka, kura i krowa) stanowią materiał tematyczny. Pięć pozostałych (słońce, księżyc, kwadrat oraz kropki w trzech wielkościach) to materiał atematyczny (symboliczny).

Sekwencja jest ciągiem znaków (symboli), stanowiącym uporządkowaną według określonej reguły strukturę. W sekwencji struktury (dwu-, trzy-, czteroelementowe) powtarzają się. Miejsce kolejnego znaku w sekwencji wynika z przyjętej arbitralnie reguły. Definicja sekwencji odzwierciedla porządek znaków językowych – mówionych i pisanych, dlatego tak ważne w procesie terapii wszystkich dzieci są ćwiczenia porządkowania.


Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej

Zestaw Sekwencje opracowany został przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy dostarczane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim zapewnianie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem ze znalezieniem wszystkich pomocy terapeutycznych, serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, zespołu downa czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Pomoce logopedyczne dostarczane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej można znaleźć w sklepie Juniora między innymi w działach: analiza i synteza wzrokowa, emocje i relacje społeczne, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz matematyka dla dzieci. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także praktyczne warsztaty kierowane do rodziców oraz terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SEKWENCJE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SEKWENCJE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

SEKWENCJE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK