Nazwa produktu:

Przyimki-Słucham I Uczę Się Mówić

Cena:

27,00 

Na stanie

AA041

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Przyimki- słucham i uczę się mówić

Książka z płytą “Przyimki” z zestawu Słucham i uczę się mówić. Jest to propozycja stymulacji rozwoju języka dzieci z zaburzeniami komunikacji.

Przyimki to nieodmienne, niesamodzielne części mowy, bez których niemożliwe byłoby tworzenie zdań. Przyimek łącząc się z rzeczownikiem, przymiotnikiem i liczebnikiem tworzy wyrażanie przyimkowe. Dzięki połączeniu z przyimkiem rzeczownik zmienia swoją formę, np stół, pod stołem, na stole. Samodzielne budowanie zdań gramatycznie poprawnych jest uzależnione od prawidłowego rozumienia znaczenia wyrażeń przyimkowych. Najpierw więc trzeba się nauczyć znaczeń, a dopiero potem można samodzielnie budować zdania. Dlatego tak pomocny jest ten zestaw. Dziecko słucha prawidłowej wymowy (nagranie jest w zwolnionym tempie tak aby umożliwić formowanie prawidłowych wzorców słuchowych) i jednocześnie patrzy na obrazek przedstawiający opisaną sytuację. Dzięki temu w tym samym czasie, uczy się odpowiadać na pytanie Gdzie?, poznaje przyimki i uczy się prawidłowej wymowy i odmiany rzeczownika.

Ponieważ w codziennej mowie możliwe jest użycie pytania gdzie? lub pytania z przyimkiem np. na czym? w zestawie “Przyimki” zastosowane zostały oba pytania, by dziecko umiało zareagować w każdej sytuacji.

Zestaw pozwala dziecku poznać przyimki proste: na, w, pod, nad, przy, przed, za, obok, między.

Zestaw pomocny jest w programowaniu języka u dzieci z autyzmem, afazją, zaburzeniami słuchu fonemowego oraz z dwujęzycznością. Pomoc świetnie sprawdza się również w pracy z dorosłymi osobami z afazją oraz dorosłymi i dziećmi, którzy uczą się języka polskiego jako obcego.


Książeczka: oprawa miękkaŚrodek: 32 strony z 60 ilustracjami + płytka CDAutor: Elżbieta WianeckaLektor: Elżbieta Wianecka ISBN 978-83-61022-12-1


Produkt “Słucham i uczę się mówić Przyimki” pochodzi z asortymentu polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza setki produktów umożliwiających pracę edukacyjną z najmłodszymi. W Juniora.pl pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zamówieniu komplementarnych materiałów edukacyjnych pomocnych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment wydawnictwa Arson obejmuje między innymi: pomoce specjalistyczne, gry edukacyjne, a także specjalistyczne książki. Chociaż w naszej pracy koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu produktów przydatnych w terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to wiele z oferowanych kolekcji wyśmienicie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla wszystkich dzieci. Produkty firmy Arson znajdziesz w naszym sklepie online między innymi w następujących kategoriach: układanki lewopółkulowe, ćwiczenie ręki, kategoryzacje, analiza i synteza wzrokowa, a także książki. Jeśli nasuwają się Państwu jakieś wątpliwości dotyczące zestawu “Słucham i uczę się mówić Przyimki”? Gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez FB.

 

Przyimki-Słucham I Uczę Się Mówić - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK