Nazwa produktu:

Przedszkolak Kocha Czytać- Czytanie Sekwencyjne

Cena:

29,90 

Na stanie

AE013

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Przedszkolak Kocha Czytać – Czytanie Sekwencyjne

To zeszyt ćwiczeń, który przyczynia się do utrwalenia sylab wprowadzonych w Elementarzu Przedszkolak kocha czytać. Ćwiczenia pozwalają na łączenie sylab w wyrazy, a wyrazów w zdania przy zachowaniu określonej sekwencji (tj. dostrzeżenia wzajemnego następstwa liter w sylabie), w konsekwencji zaś ułatwiają płynne czytanie z uwzględnieniem zasad składni, fleksji i prawidłowej artykulacji.

Lewopółkulowy, sekwencyjny sposób przetwarzania informacji to odczytywanie sylab. Jest to czytanie abstrakcyjne liniowo uporządkowanych dźwięków mowy. Nauka czytania następuje przez poznawanie znaczeń, a nie rozpoznawanie znaków liter. Strategia ta daje dziecku możliwość przeprowadzenia analizy i syntezy słuchowej słowa (wyrazu)

Dostępne w sklepie są również książki: Przedszkolak kocha czytać Elementarz oraz Przedszkolak kocha czytać czytanie symultaniczne.

Autor: Agnieszka Bala

Rok wydania: 2014

Oprawa: broszurowa

Format: 20×27,5cm

Liczba stron: 80


Marka WE skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość oferowanych przez markę pomocy logopedycznych zapewnia między innymi regularna współpraca z licznymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE oferuje materiały dydaktyczne niezbędne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE narzędzi owocnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do najbardziej znanych zestawów artykułów oferowanych przez WE zaliczyć można między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.
Obszerny dorobek wydawniczy marki obfituje w liczne naukowe książki z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wiele razy nagradzane w społecznościach naukowych.

Przedszkolak Kocha Czytać- Czytanie Sekwencyjne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK