Co Robi? Czym?

Cena:

38,00 

Na stanie

AA006

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co robi? Czym?

to zestaw edukacyjny i terapeutyczny. Świetnie nadaje się do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania. Uczy dziecko rozumienia pytań oraz udzielania odpowiedzi.

Można go również wykorzystać do nauki dopasowywania małych elementów do całości, dopasowywania czasownika i rzeczownika w odpowiedniej formie do obrazka, odpowiedzi na pytania: Czym? Co robi?, przez podanie etykietek lub wypowiedź oraz czytanie pełnymi wyrazami zdań dwuwyrazowych (czytanie globalne).

Plakietki wykonane z porządnej, trwałej i grubej tektury. Sześć dużych obrazków z miejscami do ułożenia odpowiedniej małej plakietki.

Zestaw zawiera:
– 6 plansz,
– 6 elementów obrazkowych,
– 14 etykietek opisowych np: (CO ROBI?, CZYM?, OŁÓWKIEM, NOŻYCZKAMI, ŻELAZKIEM, NOŻEM, ŁYŻKĄ, ŁOPATĄ , KOPIE, JE, KROI, PRASUJE, WYCINA, RYSUJE).
– opis przykładowych ćwiczeń np: Układamy na stole dużą plakietkę oraz pod spodem małe plakietki (obok przygotowane odpowiednie rekwizyty nóż, nożyczki itp).
wypowiadamy zdanie: Kroi nożem.
Demonstrujemy czynność i wybieramy odpowiednią małą plakietkę układając ją na dużej.

Materiał: tektura
Opakowanie: woreczek + pudełko tekturowe

Seria “Podstawowe reguły nabywania języka” to pomoce terapeutyczne służące do:
– programowania języka u najmłodszych
– ćwiczeń utrwalających podstawowe zasady gramatyki języka polskiego
– nauki czytania,
– opanowania umiejętności prowadzenia dialogu.

Ćwiczenia zawarte w zestawach są użyteczne w:
– terapii logopedycznej lub edukacyjnej,
– stymulacji ogólnorozwojowej,
– nauki języka polskiego lub obcego.

Zestawy “Podstawowe reguły nabywania języka” przydatne są:
– dla dzieci z rozmaitymi zaburzeniami rozwojowymi, w tym dla dzieci z autyzmem, z alalią, afazją dziecięcą, itp,
– dla wszystkich dzieci zdrowych, których dorośli chcą pomóc w doskonaleniu systemu językowego.

Zestaw Co robi? Czym? pochodzi z kolekcji polskiego wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza setki produktów wspierających pracę terapeutyczną z dziećmi. W Juniora.pl pomagamy Państwu w zamówieniu komplementarnych materiałów nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele z nich pochodzi właśnie z oferty Arson.

Asortyment wydawnictwa Arson zawiera np.:: pomoce terapeutyczne, rozmaite ćwiczenia słuchowe, a także specjalistyczne książki. Chociaż w sklepie Juniora skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu materiałów mających zastosowanie w terapii dzieci z problemami rozwoju, to mnóstwo oferowanych kolekcji rewelacyjnie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla wszystkich dzieci. Produkty firmy Arson opublikowaliśmy w naszym sklepie online między innymi w działach: układanki lewopółkulowe, nauka czytania, matematyka dla dzieci, pomoce logopedyczne, a także książki. Mają Państwo jakieś wątpliwości dotyczące produktu Co robi? Czym? Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Co Robi? Czym? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK