Nazwa produktu:

Zestaw Odmiana Rzeczownika (Fleksja) Cz.1 I Cz. 2 Słucham I Uczę Się Mówić

Cena:

50,00 

Na stanie

AA044

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zestaw odmiana rzeczownika ( fleksja) cz.1 i cz. 2 słucham i uczę się mówić

Zestaw Odmiana rzeczownika (Fleksja) z serii “Słucham i uczę się mówić” składa się z dwóch płyt:

Odmiana rzeczownika cz.1 – liczba pojedyncza

– Odmiana rzeczownika cz.2 – liczba mnoga

Doświadczenie terapeutów oraz rodziców dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej pokazały, że kształtowanie systemu językowego musi rozpocząć się od ułatwionego słuchowego odbioru mowy. Dziecko musi najpierw słuchać wypowiedzi językowych zanim samo rozpocznie komunikację werbalną.
Badania naukowe potwierdzają, że właśnie percepcja słuchowa dźwięków mowy jest zaburzona w sytuacji autyzmu, afazji, alalii a także dysleksji spowodowanej brakiem słuchu fonemowego.

Terapeuci. logopedzi i rodzice skarżą się na trudności dzieci z opanowaniem trudnej fleksji (odmiany wyrazów) języka polskiego. Tego typu pomocy logopedycznych jest mało na rynku wydawniczym.

Wychodzących naprzeciw tym oczekiwaniom i wykorzystując wiedzę wynikłą ze stosowania serii Słucham i uczę się mówić autorka zestawu przygotowała nowe książeczki z serii Fleksja.

Książeczki: oprawa miękka

Zestaw zawiera: 2 książeczki po 40 stron, 144 ilustracje + 2 płytki CD

Autor: Elżbieta Wianecka

Lektor: Elżbieta Wianecka


Zestaw Odmiana rzeczownika (Fleksja) pochodzi z kolekcji polskiego wydawnictwa Arson. Firma ta oferuje ponad sto produktów umożliwiających pracę terapeutyczną z najmłodszymi. W naszym sklepie internetowym pomagamy Państwu w zamówieniu kompleksowych pomocy przydatnych w terapii Metodą Krakowską®, sporo z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Kolekcja marki Arson obejmuje między innymi: pomoce specjalistyczne, ćwiczenia słuchowe, a także publikacje dla terapeutów. Chociaż w sklepie juniora.pl skupiamy się na dostarczaniu produktów przydatnych w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, to sporo tych produktów wyśmienicie sprawdza się jako pomoce edukacyjne dla zdrowych dzieci. Artykuły marki Arson opublikowaliśmy w naszym sklepie online między innymi w następujących działach: programowanie języka, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, kategoryzacje, pomoce logopedyczne oraz książki. Masz jakieś pytania dotyczące produktu Zestaw Odmiana rzeczownika (Fleksja)? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Zestaw Odmiana Rzeczownika (Fleksja) Cz.1 I Cz. 2 Słucham I Uczę Się Mówić - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK