Klocki magnetyczne JollyHeap®

Pomoce dla dzieci
Gry edukacyjne
edukacyjne gry

Jolly Heap to duże klocki magnetyczne, które pozwalają dzieciom na rozwijanie wielu ważnych umiejętności, zarówno edukacyjnych, jak i społecznych. Kluczową zaletą tych klocków jest rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Budowanie z zestawów magnetycznych pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka i jego zdolności intelektualne. Dzięki Jolly Heap dzieci uczą się rozwiązywania problemów, które stymulują do myślenia w sposób niestandardowy i kreatywny.

Zabawa i układanie klocków pozwala na doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, co ma istotne znaczenie zwłaszcza dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Odpowiednie skoordynowanie ruchów rąk i oczu, to ważne umiejętności, które ułatwiają naukę pisania i rysowania.

Jolly Heap to również świetny sposób na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Podczas wspólnej zabawy dzieci uczą się rozmawiać, słuchać innych, a także podejmować decyzje w grupie. To także okazja do nauki pracy zespołowej i wspólnego rozwiązywania problemów.

Zabawa klockami magnetycznymi Jolly Heap ma pozytywny wpływ na rozwój spostrzegawczości dziecka i umiejętności rozpoznawania kształtów, kolorów i liczenia. Dzieci uczą się również pracy małymi krokami i osiągania celu, co buduje ich cierpliwość i wytrwałość.

Klocki Jolly Heap są certyfikowane i bezpieczne dla dzieci. Ich trwałość i wytrzymałość sprawia, że zabawka ta może towarzyszyć naszym pociechom przez długi czas.

Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK