Nazwa produktu:

PRZEDSZKOLAK KOCHA CZYTAĆ- CZYTANIE SYMULTANICZNE

Cena:

29,00 

Na stanie

AE014

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Przedszkolak Kocha Czytać – Czytanie Symultaniczne

To zeszyt ćwiczeń umożliwiający utrwalenie czytania samogłosek i rzeczowników, a także czasowników wprowadzonych w Elementarzu Przedszkolak kocha czytać.

Prawopółkulowy, symultaniczny sposób przetwarzania informacji oznacza w praktyce odczytywanie samogłosek i rzeczowników konkretnych w mianowniku. Ten sposób czytania polega na całościowym (globalnym) ujmowaniu obrazu graficznego. Uwzględnia również uczenie czytania przez poznawanie znaczeń. Czytanie symultaniczne stanowi etap przygotowujący do nauki czytania, który ma na celu stymulowanie myślenia symbolicznego i rozumowania przez analogię.

Dostępne w sklepie są również książki: Przedszkolak kocha czytać Elementarz oraz Przedszkolak kocha czytać czytanie sekwencyjne


Autor: Agnieszka Bala
Rok wydania: 2014
Oprawa: broszurowa
Format: 20×27,5cm
Liczba stron: 56


Marka WE skutecznie działa na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość oferowanych przez markę pomocy terapeutycznych umoliwia między innymi ścisła współpraca z licznymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE oferuje materiały logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne narzędzi skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do niezwykle popularnych kolekcji artykułów oferowanych przez WE należą np.: Kocham czytać, Kocham mówić, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.
Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione specjalistyczne publikacje z obszaru różnych dziedzin tj.: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Publikacje wydawnictwa WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PRZEDSZKOLAK KOCHA CZYTAĆ- CZYTANIE SYMULTANICZNE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PRZEDSZKOLAK KOCHA CZYTAĆ- CZYTANIE SYMULTANICZNE - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK