Nazwa produktu:

Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Stymulacja Rozwoju Dziecka Od Noworodka Do 6 Roku Życia

Cena:

59,00 

Na stanie

AE012

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Stymulacja Rozwoju Dziecka Od Noworodka Do 6 Roku Życia

Książka przeznaczona jest dla terapeutów, logopedów, pedagogów, nauczycieli przedszkoli, rodziców i opiekunów dzieci zdrowych oraz dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Opisuje w sposób przystępny wszystkie sfery rozwojowe dzieci od pierwszego miesiąca do zakończenia szóstego roku życia (tj. motoryka, spostrzeganie wzrokowe, słuchowe, mowa, zabawa, także rozwój społeczny). Podaje wiele przykładów ćwiczeń stymulujących dla każdego etapu rozwojowego. Dodatkowo posiada rozdział zawierający wskazówki dotyczące wczesnej nauki czytania.
Autorki są terapeutkami z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju mowy oraz z różnorodnymi zespołami chorobowymi.


Rok wydania:2007
Oprawa broszurowa
Format: 16,5×23,5cm
Liczba stron: 326


Marka WE aktywnie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Doskonałą jakość wydawanych przez markę pomocy edukacyjnych zapewnia między innymi regularna współpraca z licznymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo zapewnia artykuły logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne narzędzi skutecznie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów materiałów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham Czytać, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.
Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne naukowe książki z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: gerontologia, nauki społeczne oraz pedagogika. Publikacje redakcji WE były wiele razy wyróżniane i nagradzane w społecznościach akademickich.

Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Stymulacja Rozwoju Dziecka Od Noworodka Do 6 Roku Życia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK