Kocham Czytać. Zeszyt 2- Wyrażenia Dźwiękonaśladowcze

Cena:

12,99 

Na stanie

AE023

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 2 – Wyrażenia Dźwiękonaśladowcze

Seria książek kocham czytać przeznaczona jest do czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz starszych- zagrożonych dysleksją z wadami wymowy, ze spektrum zaburzeń autystycznych, z zespołem Aspergera, niesłyszących, z obniżoną sprawnością intelektualną.

Seria obejmuje 48 zeszytów podzielonych na trzy części. Opiera się na symultaniczno-sekwencyjnej nauce czytania-innowacyjnej metodzie wczesnej nauki czytania opracowanej przez prof. dr. hab. Jagodę Cieszyńską, sprawdzonej w wieloletniej praktyce, uwzględniającej najnowsze badania neuropsychologiczne.

Pierwsza część serii składa się z 18 zeszytów. Etapy nauki czytania obejmują: naukę odczytywania samogłosek, czytanie globalne, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, czytanie sylab otwartych, czytanie zestawów samogłoska-sylaba otwarta, czytanie sylab zamkniętych, odczytywanie wyrazów, czytanie sylab zawierających dwuznaki, czytanie sylab zawierających spółgłoski miękkie, czytanie sylab zawierających samogłoski nosowe.


Ten zeszyt pozwoli dzieciom zrozumieć, że słyszane dźwięki można zapisywać.
Radość z odczytywania głosów zwierząt przygotuje małych czytelników do umiejętności rozpoznawania sylab ze spółgłoskami p i m, które będą zamieszczone w zeszycie trzecim.

Autor Jagoda Cieszyńska
Klasa: pięciolatki
Oprawa broszurowa
Format 6,3×7,9cm
Liczba stron 20

Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Marka WE nieustannie funkcjonuje na polskim rynku już od niemal 30 lat. Doskonałą jakość opracowywanych przez markę pomocy logopedycznych zapewnia między innymi bliska współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo oferuje materiały edukacyjne niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez w/w markę zestawów owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów artykułów dostarczanych przez wydawnictwo zaliczyć można np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Słucham i wymawiam.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne specjalistyczne książki z zakresu przeróżnych dziedzin takich jak: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 2- Wyrażenia Dźwiękonaśladowcze - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK