Nazwa produktu:

MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 1 – DWIE SYLABY OTWARTE

Cena:

77,44 

Na stanie

AI019

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Układanki – Zestaw 1 – Dwie Sylaby Otwarte

to pomoc edukacyjna dla dzieci uczących się czytać. Polecana jest także dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji. Zestaw zawiera materiał podzielony zgodnie z kolejnymi etapami symultaniczno- sekwencyjnej metody wczesnej nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej. Jest uzupełnieniem serii MOJE SYLABKI i pozwala na zwielokrotnienie ćwiczeń, co jest niezbędne w nauce czytania. Układanki są skonstruowane tak, aby w formie zabawy wykorzystać wszystkie możliwości dziecka.

W pierwszym etapie nauki prezentujemy dziecku wyrazy zbudowane z dwóch sylab otwartych (zakończonych na samogłoskę). Tak skonstruowane sylaby są dla dzieci uczących się czytać najłatwiejsze dla percepcji poprzez analizator wzrokowy i słuchowy.

Zestaw składa się z 21 kompletów. W skład każdego kompletu wchodzą następujące elementy:
1. Obrazek;
2. Przecięty obrazek z podpisem;
3. Podpis – cały wyraz do czytania globalnego;
4. Sylaby – wyraz rozcięty zgodnie z podziałem na sylaby.

Prezentowany produkt MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 1 – DWIE SYLABY OTWARTE oferowany jest przez wieloletnie popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Canavan. Marka WIR dostarcza także naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i psychologów. Artykuły z asorymentu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie online w wielu działach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także tematyczne szkolenia poświęcone tematom z zakresu zaburzeń rozwoju. Materiały edukacyjne tej marki wyśmienicie sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Logotomy.

Opinie

  1. Emilia

    Karty wykonane z porządnej tekturki, więc gotowe do pracy z małymi i większymi użytkownikami. Niezastąpione podczas nauki czytania.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 1 – DWIE SYLABY OTWARTE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 1 – DWIE SYLABY OTWARTE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK