Moje Układanki – Zestaw 1 – Dwie Sylaby Otwarte

Cena:

77,44 

Na stanie

AI019

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Moje Układanki – Zestaw 1 – Dwie Sylaby Otwarte

to pomoc edukacyjna dla dzieci uczących się czytać. Polecana jest także dla dzieci z grupy ryzyka dysleksji. Zestaw zawiera materiał podzielony zgodnie z kolejnymi etapami symultaniczno- sekwencyjnej metody wczesnej nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej. Jest uzupełnieniem serii MOJE SYLABKI i pozwala na zwielokrotnienie ćwiczeń, co jest niezbędne w nauce czytania. Układanki są skonstruowane tak, aby w formie zabawy wykorzystać wszystkie możliwości dziecka.

W pierwszym etapie nauki prezentujemy dziecku wyrazy zbudowane z dwóch sylab otwartych (zakończonych na samogłoskę). Tak skonstruowane sylaby są dla dzieci uczących się czytać najłatwiejsze dla percepcji poprzez analizator wzrokowy i słuchowy.

Zestaw składa się z 21 kompletów. W skład każdego kompletu wchodzą następujące elementy:
1. Obrazek;
2. Przecięty obrazek z podpisem;
3. Podpis – cały wyraz do czytania globalnego;
4. Sylaby – wyraz rozcięty zgodnie z podziałem na sylaby.

Prezentowany produkt MOJE UKŁADANKI – ZESTAW 1 – DWIE SYLABY OTWARTE oferowany jest przez wieloletnie popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Canavan. Marka WIR dostarcza także naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i psychologów. Artykuły z asorymentu w/w marki można znaleźć w naszym sklepie online w wielu działach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, pomoce edukacyjne – szkoła, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także tematyczne szkolenia poświęcone tematom z zakresu zaburzeń rozwoju. Materiały edukacyjne tej marki wyśmienicie sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Logotomy.

Moje Układanki – Zestaw 1 – Dwie Sylaby Otwarte - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK