Nazwa produktu:

NAWLEKAJ NIE CZEKAJ-GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

Cena:

44,00 

Na stanie

PL040

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Nawlekaj nie czekaj to gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci młodszych i starszych. Można ją również wykorzystać w trakcie terapii do ćwiczeń lewopółkulowych i percepcji wzrokowej. Gra jest znakomitym treningiem zręczności i świetnym ćwiczeniem pamięci.

Zadaniem uczestników gry jest zapamiętanie kolejności kolorów przedstawionych na karcie. Po sygnale należy odtworzyć wzór nawlekając jak najszybciej kolorowe kule na linkę. Poziom trudności można dostosować do możliwości graczy.

Zawartość pudełka:
-55 kart
-18 kul
-klepsydra
-3 linki
-80 żetonów
-instrukcja

W sklepie Juniora oferujemy artykuły marki Alexander z Gdańska, które mogą być przydatne w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dekad wytwarza przeróżne zabawki oraz gry. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego rodzaju wspaniale wpisuje się w założenia promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w naszym sklepie online. Do popularnych i sprawdzonych produktów należą między innymi: Pamięć 3d, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie, percepcja oraz emocje i relacje społeczne.

Priorytetem naszego sklepu jest dostarczanie kompleksowych materiałów terapeutycznych potrzebnych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty posortowaliśmy w różnych kategoriach, tak by ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny na obecnym etapie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy ze zorganizowaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

NAWLEKAJ NIE CZEKAJ-GRA ZRĘCZNOŚCIOWA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

NAWLEKAJ NIE CZEKAJ-GRA ZRĘCZNOŚCIOWA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK