Moje Sylabki W Przedszkolu

Cena:

66,00 

Na stanie

AI186

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MOJE SYLABKI W PRZEDSZKOLU

to zeszyt, z którym dzieci uczą się czytać metodą sylabową – prostą i skuteczną. Opierając się na sylabie, jako najmniejszej jednostce percepcji, znacznie ułatwia się przedszkolakom etap wczesnej nauki czytania. Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, naklejkom i zróżnicowanym zadaniom, praca z zeszytem dostarcza dzieciom dużo radości i zachęca je do dalszej nauki.

Czytamy sylabami – to łatwe!

Moje sylabki w przedszkolu to zeszyt, który wprowadza i zachęca dzieci do nauki czytania. Metodyka ćwiczeń zakłada, że najważniejszą i najmniejszą jednostką percepcji jest sylaba. Dlatego każda nowa spółgłoska jest pokazana w sylabie otwartej (połączenie z samogłoską w wygłosie, np. PA, MO). System wprowadzania samogłosek i sylab jest zgodny z Symultaniczno-Sekwencyjną Nauką Czytania®prof. Jagody Cieszyńskiej. Zadania i rozkład materiału w zeszycie jest zintegrowany z opracowanym przez Autorki Programem Moje sylabki – serii pomocy do wczesnej nauki czytania.

Pracując z ćwiczeniami, dzieci nauczą się czytać sylabami otwartymi. Aby usprawnić ten proces, należy pamiętać o koniecznym warunku – unikaniu głoskowania (nazywania spółgłosek w izolacji, bez samogłoski).

Kolorowa szata graficzna ćwiczeń, naklejki i różnorodne zadania wspomagają naukę odczytywania sylab, a następnie wyrazów i prostych zdań. Dzieci uczą się również zapisu sylab (wielkie litery), kolorują, wyszukują i łączą. Różne rodzaje aktywności angażują dziecko do wykonywania kolejnych ćwiczeń i przyspieszają zapamiętywanie obrazu poznanych sylab.

Autorki:

Agnieszka Fabisiak-Majcher – logopeda, surdopedagog, doświadczony terapeuta Metody Krakowskiej®. Od wielu lat pomaga dzieciom w pokonywaniu trudności w mówieniu i komunikacji. Mama Krzysia i Stasia.

Elżbieta Ławczys – językoznawca, logopeda, terapeuta Metody Krakowskiej®. Współautorka wielu pomocy edukacyjnych dla dzieci. Autorka bloga o tematyce dwujęzyczności. Mama Maksia, Ali i Mileny.

Format: A4

Liczba stron: 80

Prezentowany produkt “MOJE SYLABKI W PRZEDSZKOLU” oferowany jest przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach logopedycznych. W naszym katalogu oferujemy mniej więcej 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, zespół Aspergera czy choroba Alpersa. Marka WIR zapewnia także naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz terapeutów. Produkty z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w sklepie Juniora w rozmaitych działach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja, a także dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR regularnie organizują również rozmaite szkolenia i warsztaty dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce szkoleniowe tej marki wyśmienicie sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Gimnastyka umysłowa, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Moje Sylabki W Przedszkolu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK