Nazwa produktu:

Rzeczowniki- Równoliczność Zbiorów 0-10

Cena:

38,00 

Na stanie

AA035

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rzeczowniki- równoliczność zbiorów

Pomoc Równoliczność zbiorów jest częścią serii Podstawowe Reguły Nabywania Języka. Kto chce wprowadzić dziecko w świat matematyki od najmłodszych lat, to jest to świetna pomoc.

Zestaw dydaktyczny do nauki liczebników od 1 do 10, składa się z dużej ilości plakietek ze zbiorami, etykiety z podpisami (cyfry pisane słownie)
i etykiety z cyframi.

Przydatny do rozróżniania pojęć tyle samo, mniej, więcej, mało, dużo, do kategoryzowania według liczby elementów na obrazku, według zbiorów.

Plakietki są duże, dokładna instrukcja oraz wiele możliwości wykorzystania.

Zestaw zawiera:

– 42 elementy obrazkowe

– 11 etykietek opisowych: ZERO, JEDEN, DWA, TRZY, CZTERY, PIĘĆ, SZEŚĆ, SIEDEM, OSIEM, DZIEWIĘĆ, DZIESIĘĆ.

– opis przykładowych ćwiczeń, np.: Rozkładamy na stole plakietki ze zbiorami (0-10), wręczamy dziecku inną plakietkę i wydajemy polecenie: Poszukaj gdzie tyle samo! Można również podać określoną liczbę przedmiotów.

Materiał: tektura

Opakowanie: woreczek + pudełko tekturowe

Zestaw Rzeczowniki – równoliczność zbiorów pochodzi z asortymentu wydawnictwa Arson. Firma ta dostarcza ponad sto produktów umożliwiających pracę edukacyjną z dziećmi w różnym wieku. W naszym sklepie internetowym pomagamy rodzicom i terapeutom w zamówieniu komplementarnych materiałów edukacyjnych nieodzownych w terapii Metodą Krakowską®, wiele pochodzi właśnie z asortymentu Arson.

Oferta marki Arson zawiera np.:: pomoce dydaktyczne, rozmaite ćwiczenia słuchowe oraz publikacje dla terapeutów. Chociaż w naszym sklepie online skupiamy się na zapewnieniu pomocy mających zastosowanie w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to mnóstwo tych kolekcji kapitalnie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Produkty firmy Arson znajdziesz w naszym serwisie między innymi w następujących działach: ćwiczenia lewopółkulowe – szeregi, nauka czytania, nauka pisania, wczesne wspomaganie rozwoju oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zestawu Rzeczowniki – równoliczność zbiorów? Gorąco zachęcamy do albo przez platformę FB.

Kolekcja “Podstawowe reguły nabywania języka” to zestawy szkoleniowe wydawnictwa Arson wykorzystywane do:
– programowania języka u najmłodszych
– ćwiczeń utrwalających podstawowe zasady gramatyki języka polskiego
– nauki czytania,
– nauki sztuki prowadzenia dialogu.

Ćwiczenia zawarte w tym cyklu są pomocne w:
– terapii logopedycznej i dydaktycznej,
– stymulacji ogólnorozwojowej,
– nauki języka polskiego lub obcego.

Pakiety opracowywane są:
– dla dzieci z rozmaitymi zaburzeniami rozwoju, w tym dla dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, afazją dziecięcą, itp,
– dla dzieci zdrowych, których terapeuci chcą wesprzeć w poprawie systemu komunikacyjnego.

Rzeczowniki- Równoliczność Zbiorów 0-10 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK