Liczebniki Porządkowe

Cena:

26,00 

Na stanie

AA033

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Liczebniki porządkowe

Zestaw Liczebniki porządkowe z serii “Podstawowe Reguły Nabywania Języka” do zestaw dydaktyczny dla dzieci przedszkolnych, uczących się języka polskiego jak obcego bądź dla dzieci, które są w trakcie terapii mowy i rozwoju.
W zestawie znajdziemy 10 kolorowych wagoników i lokomotywę do nauki liczebników porządkowych oraz etykiety z napisami kolorów, w jakich są wagoniki i etykiety określające liczebniki porządkowe oraz kolory.

Pomoc ta może służyć nie tylko do zadań matematycznych, ale również językowych sekwencji słuchowych, relacji (np.: który wagon jest “przed”, a który “po”), oraz nauki kolorów.

Zestaw ten jest ciekawą alternatywą wśród innych materiałów.

Zestaw zawiera:

– 11 elementów obrazkowych

– 20 etykietek opisowych: FIOLETOWY, PIERWSZY, DRUGI, BRĄZOWY, SIÓDMY, PIATA, DZIESIĄTY, DZIEWIĄTY, ŻÓŁTY, ÓSMY, ZIELONY, NIEBIESKI, CZERWONY, SZÓSTY, BIAŁY, CZARNY.

– opisy 8 przykładowych ćwiczeń, np.: Podawanie etykiet i wypowiedź, jeżeli to możliwe: Za niebieskim wagonem jest … Przed czwartym wagonem jest … Między zielonym a niebieskim jest … Za czwartym wagonem jest … (piąty) …

Elementy zestawu wykonane są z grubej, trwałej tektury.

Opakowanie: woreczek + pudełko tekturowe

Oferowany produkt Liczebniki porządkowe pochodzi z oferty wydawnictwa Arson. Marka ta oferuje setki produktów ułatwiających pracę terapeutyczną z dziećmi w różnym wieku. W Juniora.pl pomagamy nauczycielom oraz rodzicom w zakupie komplementarnych pomocy nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, wiele pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment firmy Arson zawiera między innymi: pomoce dydaktyczne, rozmaite ćwiczenia słuchowe oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe. Chociaż w naszym sklepie koncentrujemy się na zapewnieniu produktów mających zastosowanie w terapiach dzieci z zaburzeniami rozwoju, to wiele proponowanych kolekcji znakomicie sprawdza się jako pomoce logopedyczne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Produkty wydawnictwa Arson znajdziesz w naszym sklepie między innymi w następujących działach: programowanie języka, ćwiczenie ręki, nauka pisania, wczesne wspomaganie rozwoju, a także książki. Mają Państwo jakieś wątpliwości dotyczące produktu Liczebniki porządkowe? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Cykl “Podstawowe reguły nabywania języka” to zestawy dydaktyczne służące do:
– programowania języka u najmłodszych
– ćwiczeń utrwalających podstawowe zasady gramatyki języka polskiego
– nauki czytania,
– opanowania umiejętności prowadzenia dialogu.

Ćwiczenia ujęte w tej serii są przydatne w:
– terapii logopedycznej i edukacyjnej,
– stymulacji ogólnorozwojowej,
– nauki języka polskiego lub obcego.

Zestawy “Podstawowe reguły nabywania języka” przeznaczone są:
– dla dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi, w tym dla dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, afazją dziecięcą, itp,
– dla dzieci zdrowych, których terapeuci pragną pomóc w usprawnianiu systemu językowego.

Liczebniki Porządkowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK