Nazwa produktu:

Szeregi I Sekwencje- Stymulacja I Terapia

Cena:

140,00 

Na stanie

AI060

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Szeregi i Sekwencje – Stymulacja i Terapia

Pierwszy zestaw ćwiczeń z serii Stymulacja i terapia. Przygotowanie do nauki czytania to doskonała pomoc dla rodziców oraz nauczycieli przedszkolnych, która znacznie obniży ryzyko dysleksji oraz usprawni funkcjonowanie dziecka w szkole.

W zestawie znajdują się pomoce do pracy na materiale tematycznym i atematycznym. Możliwe jest naśladowanie, uzupełnianie i kontynuowanie zarówno szeregów jak i sekwencji. W materiale znaleźć również można pomoce do wykonywania sekwencji ruchowych i wzrokowych.

Zdolność wykonywania sekwencji ruchów, zapamiętywania kolejności dźwięków i znaków oraz odtwarzania ich warunkuje skuteczne funkcjonowanie człowieka w świecie, w tym sprawne posługiwanie się językiem. Ćwiczenia pomogą dzieciom pokonać trudności z odczytywaniem zasad, powtarzaniem elementów w odpowiedniej kolejności, zachowaniem kierunku od lewej do prawej, a więc przygotują do nauki czytania i pisania, usprawnią posługiwanie się językiem w jego wersji mówionej i pisanej oraz znacznie ułatwią funkcjonowanie ucznia w szkole.

ISBN: 978-83-89807-58-8
Format: Teczka A4, 48 kart z ćwiczeniami, kartoniki do układania.

Prezentowany produkt “SZEREGI I SEKWENCJE- STYMULACJA I TERAPIA” został opracowany przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie online prezentujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespoły otępienne czy choroba Alexandra. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza również fachową literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz psychologów. Artykuły z katalogu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie w różnych działach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa, a także emocje i relacje społeczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR od lat organizują również najrozmaitsze szkolenia dedykowane problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce edukacyjne WIR znakomicie sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, Moje układanki oraz Logopotyczki.

Szeregi I Sekwencje- Stymulacja I Terapia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK