Nazwa produktu:

Małymi Kroczkami- Kaligrafia

Cena:

49,00 

Na stanie

AI074

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Małymi Kroczkami – Kaligrafia

Opracowanie jest przeznaczone dla uczniów klas zerowych i pierwszych szkoły podstawowej. Jego założeniem jest wprowadzenie najmłodszych uczniów w świat sztuki kaligrafii. Powielone karty można wykorzystać w trakcie lekcji, zajęć wyrównawczych oraz jako materiał do samodzielnej pracy w domu.

ISBN: 978-83-89807-14-4
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 50

Prezentowany produkt “MAŁYMI KROCZKAMI- KALIGRAFIA” oferowany jest przez uznane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach logopedycznych. W naszym sklepie online prezentujemy ok. 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alexandra. Marka WIR dostarcza również profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli i rodziców. Artykuły z oferty w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu działach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, percepcja oraz dysleksja. Specjaliści z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również najrozmaitsze webinary dedykowane zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria szkoleniowe WIR wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do znanych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Moje pierwsze słowa, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Mój kalendarz.

Małymi Kroczkami- Kaligrafia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK