Nazwa produktu:

Nowe Historyjki Społeczne

Cena:

57,75 

Na stanie

HA006

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

NOWE HISTORYJKI SPOŁECZNE

– Ponad 150 historyjek, które uczą umiejętności społecznych dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i ich rówieśników (z płytą CD)

Zwykle, gdy dowiaduję się, że Carol Gray pracuje nad nową publikacją, nie mogę się doczekać chwili, w której będę mógł przeczytać, co nowego ma do powiedzenia na temat tego, jak dzieci z ASD postrzegają i odbierają świat. Wiem, że innowacyjne pomysły i strategie jej autorstwa wykorzystam w praktyce klinicznej, a publikację będę polecał nauczycielom, rodzicom i współpracownikom. Czytając Nowe historyjki społeczne jeszcze przed ich oficjalnym wydaniem, pomyślałem sobie: „Carol, znowu ci się udało!”, trzymałem bowiem w dłoniach kolejną wyjątkową pozycję, dzięki której dzieci z ASD lepiej pojmą siebie i swoje miejsce w społeczeństwie. Carol doskonale rozumie świat osób z autyzmem oraz jednostek neurotypowych, a jej historyjki przydają się obu stronom, wspierając wzajemne zrozumienie, komunikację i akceptację.
Z PRZEDMOWY dr. Tony’ego Attwooda


W środku znajdziesz pogrupowane tematycznie historyjki z następujących działów:
• Historyjki uczą
• Zmiana
• Błędy
• Ja i moje uczucia
• Święta i prezenty
• Umiejętności interpersonalne i przyjaźń
• Dręczenie
• Zrozumieć dorosłych
• Dom i otoczenie
• Szkoła
• Planeta Ziemia


Historyjki społeczne nareszcie po polsku. Metoda opracowana przez Carol Gray, choć prosta, okazuje się zaskakująco skuteczna w usprawnianiu funkcjonowania społecznego osób ze spektrum autyzmu.

Produkt NOWE HISTORYJKI SPOŁECZNE dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy mnóstwo przeróżnych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska oraz Iwona Tomasik. Jeśli szukasz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Nowe Historyjki Społeczne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK