Nazwa produktu:

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH

Cena:

78,85 

Na stanie

AI131

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwiczenia Operacji Myślowych

to zestaw ćwiczeń terapeutycznych przeznaczony dla osób, które mają trudności z przetwarzaniem i porządkowaniem informacji. Są polecane zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży z zaburzeniami komunikacji językowej, występującej np. w wyniku afazji, zespołów otępiennych, choroby Alzheimera, dysleksji, obniżonej sprawności intelektualnej, niedosłuchu.

Ćwiczenia dotyczą:

  • aktualizacji słownictwa,
  • pamięci operacyjnej,
  • kategoryzacji,
  • analizy i syntezy literowej, sylabowej, wyrazowej, zdaniowej,
  • pisania i czytania.

Zestaw można również wykorzystać jako trening dla osób zdrowych, które chcą zachować jak najdłużej sprawność intelektualną.

Liczba stron: 220
Format: A4
ISBN: 978-83-89807-29-8

Prezentowany produkt “ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH” oferowany jest przez wieloletnie znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach logopedycznych. W naszym sklepie online oferujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, zespoły otępienne czy choroba Canavan. Firma WIR zapewnia również przydatną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i opiekunów. Artykuły z oferty w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w różnych działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – analogie, percepcja wzrokowa, a także emocje i relacje społeczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują także różnego typu webinary poświęcone problematyce zaburzeń rozwojowych. Artykuły edukacyjne tej marki idealnie sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Moje pierwsze słowa, Dyskleksja, Moje układanki oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ĆWICZENIA OPERACJI MYŚLOWYCH - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK