Nazwa produktu:

KOCHAM SZKOŁĘ. ĆWICZENIA DO NAUKI CZYTANIA-ZESZYT 1

Cena:

60,00 

Na stanie

AI005

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Szkołę. Ćwiczenia Do Nauki Czytania – Zeszyt 1

Kocham szkołę! to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania ®).

Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.

Kocham szkołę! zawiera:

  • teksty zbudowane w oparciu o metodę sylabową
  • tematykę zgodną z podstawą programową z uwzględnieniem zainteresowań najmłodszych uczniów
  • treść opartą na korelacji polonistyki, przyrody i muzyki
  • teksty drukowane czcionką bezszeryfową (prostą) oraz majuskułą dla ułatwienia percepcji wzrokowej
  • materiał umożliwiający indywidualizację nauki czytania
  • liczne ćwiczenia usprawniające pracę lewej półkuli mózgu.
  • przyjazny materiał ilustracyjny oraz prosty układ, który eliminuje szum informacyjny i usprawnia zapamiętywanie.

Oferowany produkt “KOCHAM SZKOŁĘ. ĆWICZENIA DO NAUKI CZYTANIA-ZESZYT 1” zaprojektowany został przez uznane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach dydaktycznych. W naszym katalogu oferujemy mniej więcej 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół Aspergera czy choroba Refsuma. Firma WIR oferuje także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i różnych terapeutów.
Pozycje z oferty w/w marki można znaleźć w naszym sklepie internetowym w wielu działach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, matematyka dla dzieci, a także dyslekcja.

Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty poświęcone zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Artykuły edukacyjne tej marki dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, O co chodzi?, Moje sylabki, Terapia funkcji poznawczych oraz Logotomy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM SZKOŁĘ. ĆWICZENIA DO NAUKI CZYTANIA-ZESZYT 1 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM SZKOŁĘ. ĆWICZENIA DO NAUKI CZYTANIA-ZESZYT 1 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK