Nazwa produktu:

Kocham Szkołę. Podręcznik Do Nauki Czytania Metodą Symultaniczno-Sekwencyjną

Cena:

124,00 

Na stanie

AI004

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Szkołę. Podręcznik Do Nauki Czytania Metodą Symultaniczno – Sekwencyjną

Kocham szkołę! to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania ®).

Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.

Kocham szkołę! zawiera:

  • teksty zbudowane w oparciu o metodę sylabową
  • tematykę zgodną z podstawą programową z uwzględnieniem zainteresowań najmłodszych uczniów
  • treść opartą na korelacji polonistyki, przyrody i muzyki
  • teksty drukowane czcionką bezszeryfową (prostą) oraz majuskułą dla ułatwienia percepcji wzrokowej
  • materiał umożliwiający indywidualizację nauki czytania
  • liczne ćwiczenia usprawniające pracę lewej półkuli mózgu.
  • przyjazny materiał ilustracyjny oraz prosty układ, który eliminuje szum informacyjny i usprawnia zapamiętywanie.

Prezentowany produkt “KOCHAM SZKOŁĘ. PODRĘCZNIK DO NAUKI CZYTANIA METODĄ SYMULTANICZNO-SEKWENCYJNĄ” oferowany jest przez znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych pomocach terapeutycznych. W naszym serwisie oferujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół Aspergera czy mniej znany zespół Cockayne’a. Polskie wydawnictwo WIR dostarcza również przydatną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także terapeutów.
Produkty z asorymentu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie w wielu działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie, percepcja, a także dyslekcja.

Specjaliści z wydawnictwa WIR regularnie organizują również różnego typu szkolenia poświęcone tematom z zakresu zaburzeń rozwoju. Pomoce edukacyjne tej marki doskonale sprawdzają się na wielu obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Mój język polski, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Lektury jak malowane.

Kocham Szkołę. Podręcznik Do Nauki Czytania Metodą Symultaniczno-Sekwencyjną - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK