Fiki Miki

Cena:

32,45 

Na stanie

PL020

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Fiki Miki to gra edukacyjna, która wspaniale nadaje się do wykorzystania przy ćwiczeniach:
– matematyki,
– liczebników,
– fleksji,
– naśladownictwa.

Zestaw do gry zawiera 55 kart oraz dzwonek.
Wiek graczy: od 6 lat
Czas gry: 20 minut

Gra umieszczona jest w opakowaniu o wymiarach 19,5 x 18,5 x 5,5 cm; waga całego zestawu – 0,2 kg.

W sklepie Juniora udostępniamy produkty polskiej marki Alexander z Gdańska, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od wielu lat produkuje ciekawe ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego typu rewelacyjnie wpisuje się w zasady promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszym sklepie. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą między innymi: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, nauka czytania, poprawna wymowa, ćwiczenia lewopółkulowe oraz emocje i relacje społeczne.

Ideą naszego zespołu jest zapewnianie systemowych materiałów dydaktycznych wymaganych w wdrażaniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty umieściliśmy w odpowiednich kategoriach, aby ułatwić wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Fiki Miki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK