Uczniowski Bon Ton -Sytuacyjne Rymowanki Edukacyjne

Cena:

42,00 

Na stanie

AI063

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Uczniowski Bon Ton – Sytuacyjne Rymowanki Edukacyjne

Autor: Elżbieta i Witold Szwajkowscy
Ilustracje: Piotr Zawadzki

Uczniowski BON TON to zestaw 49 kart pracy, których tematyka poświęcona jest zasadom życia w grupie, kulturze osobistej, dobrym manierom. Każda reguła wprowadzana jest przy pomocy krótkiej, łatwej do zapamiętania rymowanki, ilustracji oraz powiązanego z nią ćwiczenia.

Dzięki zwięzłej formie karty ułatwiają zapamiętywanie zasad i zachęcają do ich przestrzegania.

Uczniowski BON TON doskonale sprawdzi się jako pomoc w pracy wychowawczej z uczniami szkoły podstawowej. To propozycja, która pomoże każdemu uczniowi przyswoić zasady dobrego wychowania, szczególnie przydatna dla dzieci z trudnościami w relacjach społecznych.

ISBN: 978-83-62739-86-8
Format: A4
Liczba stron: 52

Prezentowany produkt “UCZNIOWSKI BON TON -SYTUACYJNE RYMOWANKI EDUKACYJNE” zaprojektowany został przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych artykułach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: demencja, zespoły otępienne czy choroba Refsuma. Firma WIR dostarcza również naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli i różnych terapeutów. Pomoce dydaktyczne z asorymentu w/w marki można znaleźć w sklepie Juniora w różnych kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci oraz pomoce logopedyczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR od lat organizują również różnego typu webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Pomoce logopedyczne WIR wspaniale sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Moje pierwsze zdania.

Uczniowski Bon Ton -Sytuacyjne Rymowanki Edukacyjne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK