Nazwa produktu:

UCZNIOWSKI BON TON -SYTUACYJNE RYMOWANKI EDUKACYJNE

Cena:

31,80 

Na stanie

AI063

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Uczniowski Bon Ton – Sytuacyjne Rymowanki Edukacyjne

Autor: Elżbieta i Witold Szwajkowscy
Ilustracje: Piotr Zawadzki

Uczniowski BON TON to zestaw 49 kart pracy, których tematyka poświęcona jest zasadom życia w grupie, kulturze osobistej, dobrym manierom. Każda reguła wprowadzana jest przy pomocy krótkiej, łatwej do zapamiętania rymowanki, ilustracji oraz powiązanego z nią ćwiczenia.

Dzięki zwięzłej formie karty ułatwiają zapamiętywanie zasad i zachęcają do ich przestrzegania.

Uczniowski BON TON doskonale sprawdzi się jako pomoc w pracy wychowawczej z uczniami szkoły podstawowej. To propozycja, która pomoże każdemu uczniowi przyswoić zasady dobrego wychowania, szczególnie przydatna dla dzieci z trudnościami w relacjach społecznych.

ISBN: 978-83-62739-86-8
Format: A4
Liczba stron: 52

Prezentowany produkt „UCZNIOWSKI BON TON -SYTUACYJNE RYMOWANKI EDUKACYJNE” zaprojektowany został przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych artykułach terapeutycznych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: demencja, zespoły otępienne czy choroba Refsuma. Firma WIR dostarcza również naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli i różnych terapeutów. Pomoce dydaktyczne z asorymentu w/w marki można znaleźć w sklepie Juniora w różnych kategoriach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci oraz pomoce logopedyczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR od lat organizują również różnego typu webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Pomoce logopedyczne WIR wspaniale sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych produktów tej marki należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Moje pierwsze zdania.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!