Nazwa produktu:

Kocham Szkołę. Ćwiczenia Do Nauki Czytania- Zeszyt 2

Cena:

75,00 

Na stanie

AI006

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Szkołę. Ćwiczenia Do Nauki Czytania – Zeszyt 2

to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania ®).

Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.

Kocham szkołę! zawiera:

  • teksty zbudowane w oparciu o metodę sylabową
  • tematykę zgodną z podstawą programową z uwzględnieniem zainteresowań najmłodszych uczniów
  • treść opartą na korelacji polonistyki, przyrody i muzyki
  • teksty drukowane czcionką bezszeryfową (prostą) oraz majuskułą dla ułatwienia percepcji wzrokowej
  • materiał umożliwiający indywidualizację nauki czytania
  • liczne ćwiczenia usprawniające pracę lewej półkuli mózgu.
  • przyjazny materiał ilustracyjny oraz prosty układ, który eliminuje szum informacyjny i usprawnia zapamiętywanie.

Oferowany produkt “KOCHAM SZKOŁĘ. ĆWICZENIA DO NAUKI CZYTANIA- ZESZYT 2” dostarczany jest przez wieloletnie znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach logopedycznych. W naszym serwisie prezentujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Canavan. Marka WIR zapewnia także naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli i rodziców. Pozycje z katalogu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie online w różnych kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa, a także emocje i relacje społeczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują także tematyczne webinary poświęcone problematyce zaburzeń rozwoju. Artykuły edukacyjne tej marki znakomicie sprawdzają się w różnych obszarach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Gimnastyka umysłowa, Zwierz się zwierza, Moje układanki oraz Logotomy.

Kocham Szkołę. Ćwiczenia Do Nauki Czytania- Zeszyt 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK