Nazwa produktu:

Kocham Uczyć Czytać. Poradnik Dla Rodziców I Nauczycieli

Cena:

31,90 

Na stanie

AE024

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Się Uczyć. Poradnik Dla Rodziców I Nauczycieli

Książka jest przewodnikiem metodycznym – przystępnie, krok po kroku, wyjaśnia nauczycielom, rodzicom i wychowawcom, jak pracować z książeczkami serii „Kocham czytać”. Zawiera dodatkowy rozdział poświęcony mózgowej organizacji funkcji językowych dziecka, wyjaśniający neuropsychologiczne podłoże wczesnej nauki czytania, zarówno u dzieci zdrowych, jak i z zakłóceniami rozwojowymi.


Wydawnictwo WE nieustannie działa na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość oferowanych przez wydawnictwo pomocy edukacyjnych umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi placówkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza pomoce szkoleniowe przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez WE zestawów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do najpopularniejszych zestawów materiałów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Logosyczanki.
Obszerny dorobek wydawniczy marki jest bogaty w popularne specjalistyczne opracowania z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w środowiskach akademickich.


Kocham  Uczyć Czytać. Poradnik Dla Rodziców I Nauczycieli - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK