Nazwa produktu:

DOM. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

9,70 

Na stanie

HA062

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

DOM – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc.W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące domu: rodzaje budynków, pokoje i wykonywane w nich czynności, dodatkowe pomieszczenia i elementy.

Produkt DOM – Bardzo proste czytanki dla dzieci dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy sporo najróżniejszych materiałów GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DOM. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DOM. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK