Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 4- Sylaby 2 (L/B)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE027

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 4 – Sylaby 2 ( L/B)

Czwarty już zeszyt serii rozpoczyna się od spółgłoski b. Aby ułatwić dziecku zapamiętanie obrazu graficznego spółgłoski b, rysunek przedstawia „nadęte” policzki, jak baloniki i takie same „policzki” litery b. Zasada ta powtarza się także wobec litery l.


Autor jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Znakomitą jakość wydawanych przez markę pomocy edukacyjnych zapewnia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje artykuły edukacyjne niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów efektywnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy marki jest bogaty w popularne naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były częstokrotnie nagradzane w kręgach naukowych.


Kocham Czytać. Zeszyt 4- Sylaby 2 (L/B) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK