Nazwa produktu:

LAS .BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

9,70 

Na stanie

HA057

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LAS – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc.

W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące lasu: rosnące w nim drzewa i grzyby, zwierzęta leśne oraz zasady zachowania się w lesie.

Liczba stron – 32.

Produkt LAS – Bardzo proste czytanki dla dzieci wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy wiele najrozmaitszych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka skutecznie działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dyslekcja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!