Las .Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

Cena:

13,00 

Na stanie

HA057

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LAS – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc.

W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące lasu: rosnące w nim drzewa i grzyby, zwierzęta leśne oraz zasady zachowania się w lesie.

Liczba stron – 32.

Produkt LAS – Bardzo proste czytanki dla dzieci wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy wiele najrozmaitszych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka skutecznie działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dyslekcja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Las .Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK