W Domu I Na Podwórku.czytanie Ze Zrozumieniem Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji

Cena:

51,00 

Na stanie

AI066

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

W Domu i Na Podwórku. Czytanie Ze Zrozumieniem Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji

Zestaw służy doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem. Teksty o tematyce bliskiej dziecku i powiązane z nimi ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby usprawniać rozumienie, wprowadzać i utrwalać rzeczowniki z poszczególnych pól semantycznych, czasowniki nazywające czynności wykonywane przez dziecko i jego najbliższych a także przymiotniki nazywające cechy osób, przedmiotów i zwierząt.

To doskonała pomoc dla logopedów, nauczycieli przedszkoli, szkół powszechnych i specjalnych, rodziców i opiekunów. Z pomocy mogą korzystać wszyscy, którzy pragną, by ich dzieci czytały ze zrozumieniem i budowały zdania gramatycznie poprawne i dzięki tym umiejętnościom mogły skutecznie komunikować się w domu, w przedszkolu i szkole.

Teksty przeznaczone są do ćwiczeń czytania ze zrozumieniem dla wszystkich dzieci, a w szczególności tych z zaburzeniami komunikacji językowej: niesłyszących, z implantem ślimakowym, dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, z dysleksją, alalią, afazją, z obniżeniem sprawności intelektualnej, opóźnionym rozwojem mowy. Zestawy ćwiczeń powstały też z myślą o dzieciach dwujęzycznych oraz przedszkolakach i uczniach zerówek, którzy doskonalą czytanie ze zrozumieniem.

ISBN: 978-83-62739-10-3
Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 51

Oferowany produkt “W DOMU I NA PODWÓRKU.CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM DLA DZIECI Z ZABURZENIAMI KOMUNIKACJI” oferowany jest przez polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie online prezentujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: demencja, zespoły otępienne czy choroba Parkinsona. Wydawnictwo WIR oferuje także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz opiekunów. Znakomite pomoce z oferty w/w wydawnictwa umieściliśmy w naszym sklepie w wielu działach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, matematyka dla dzieci, a także emocje i relacje społeczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także najrozmaitsze szkolenia poświęcone zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce edukacyjne WIR wyśmienicie sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Moje pierwsze zdania.

W Domu I Na Podwórku.czytanie Ze Zrozumieniem Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK