Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 46- Jagoda I Janek W Nysie I Opolu

Cena:

12,99 

Na stanie

AE101

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Kocham Czytać. Zeszyt 46 -Jagoda I Janek W Nysie I Opolu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:


Wydawnictwo WE nieustannie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wybitną jakość dostarczanych przez markę publikacji umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z licznymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo zapewnia artykuły szkoleniowe przydatne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można np.: Kocham czytać, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.
Urozmaicony dorobek wydawniczy marki obfituje w popularne specjalistyczne monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Publikacje redakcji WE były wiele razy nagradzane i wyróżniane w kręgach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 46- Jagoda I Janek W Nysie I Opolu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK