Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 9- SYLABY 7 (J/N)

Cena:

10,40 

Na stanie

AE032

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 9 – Sylaby 7 ( J/N)

W dziewiątym zeszycie serii „Kocham Czytać” nauka czytania przebiega podobnie jak w poprzednich książeczkach. Czytanie sylab zbudowanych ze spółgłosek j i n nie jest dla dzieci łatwym zadaniem. Litera n jest podobna do m, a j jest lustrzanym odbiciem l. Odczytywanie wyrazów z tymi literami sprawia dzieciom trudność, dlatego tak istotne są informacje przekazywane przez osobę dorosłą.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość wydawanych przez wydawnictwo materiałów umożliwia m.in. bezpośrednia współpraca z ważnymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE zapewnia artykuły dydaktyczne niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne narzędzi owocnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów oferowanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Przedszkolak kocha czytać, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne specjalistyczne opracowania z obszaru różnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania redakcji WE były częstokrotnie nagradzane w społecznościach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 9- SYLABY 7 (J/N)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK