Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Pakiet Zeszytów-Podróże Jagody I Janka. Gratis! Gra Planszowa

Cena:

145,00 

Na stanie

AE021

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Pakiet Zeszytów – Podróże Jagody I Janka. Gratis! Gra Planszowa

12 zeszytów – doskonały sposób na ćwiczenie umiejętności czytania ze zrozumieniem i nabywanie nawyku samodzielnego uczenia się. Czytanie tekstów zawierających terminy geograficzne i historyczne jest pierwszym krokiem do przyswojenia treści z podręczników szkolnych i uczenia się języków obcych.

Dołączona do zestawu gratis gra planszowa Wycieczka do Włoch to świetny sposób na uczenie się reguł społecznych i sztuki fair play.


Autor Jagoda Cieszyńska
Rok wydania:2013
Oprawa pudełko
Format 16,5×20,5x7cm


Dostępne w sklepie są również Zestaw zeszytów z częściami od 1 do 18 oraz Zestaw zeszytów z częściami od 31 do 48


Wydawnictwo WE skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wysoką jakość oferowanych przez markę pomocy terapeutycznych umoliwia między innymi ścisła współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE oferuje pomoce szkoleniowe niezbędne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów dostarczanych przez WE należą np.: seria Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione specjalistyczne opracowania z obszaru różnych dziedzin takich jak: gerontologia, psychologia oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w społecznościach naukowych.

Kocham Czytać. Pakiet Zeszytów-Podróże Jagody I Janka. Gratis! Gra Planszowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK