Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 6- SYLABY 4 (T/D)

Cena:

12,50 

Na stanie

AE029

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 6 – Sylaby 4 ( T/D )

Zeszyt szósty wprowadza litery t i d. Dziecko przyzwyczaiło się już do codziennego rytuału czytania i oswoiło z proponowaną metodą odczytywania sylab i całych wyrazów. Nauka czytania słów z literami t oraz d powinna przebiegać zgodnie z zasadami ustalonymi w poprzednich zeszytach serii „Kocham Czytać”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie działa na krajowym rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość opracowywanych przez WE pomocy logopedycznych zapewnia m.in. bliska współpraca z rozmaitymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE dostarcza artykuły niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów owocnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych kolekcji materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą między innymi: Kocham Czytać, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne specjalistyczne książki z obszaru różnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w środowiskach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 6- SYLABY 4 (T/D)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 6- SYLABY 4 (T/D) - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK