Nazwa produktu:

ĆWICZ SPOSTRZEGAWCZOŚĆ- ZESZYT 4

Cena:

17,47 

Na stanie

HA056

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Ćwicz Spostrzegawczość – Zeszyt 4

to zbiór ćwiczeń skierowanych do dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym, które mają problemy z koncentracją. Rozwiązując zadania, uczniowie dodatkowo ćwiczą i rozwijają pamięć, percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację wzrokowo-przestrzenną i małą motorykę .

W książkach umieszczono kolorowe ilustracje, które z pewnością zainteresują dzieci i zachęcą je do ćwiczeń. Na końcu publikacji zamieszczono rozwiązania, dzięki którym uczeń może samodzielnie sprawdzić poprawność swojej odpowiedzi.

Książki służą pomocą nauczycielom i terapeutom, mogą z niej korzystać również rodzice.

Produkt Ćwicz spostrzegawczość został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy sporo przeróżnych materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Marta Wiśniewska. Jeśli poszukujesz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!