Nazwa produktu:

Czytam Mamie I Tacie-Tycio I Pajda W Kąpieli

Cena:

9,90 

Na stanie

AC058

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Tycio i Pajda W Kąpieli

To seria książeczek edukacyjnych dla dzieci Centrum Metody Krakowskiej. Historyjki opowiadają o przygodach dwóch przyjaciół – pociesznego psa Pajdy oraz rezolutnego chłopca Tycia, z którym identyfikować może się każde dziecko.

Książeczki budują w czytelnikach poczucie odpowiedzialności za innych i pewność siebie. Tycio uczy rówieśników, jak samodzielnie działać w świecie i pomagając innym, cieszyć się każdą chwilą.

Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda w kąpieli to czwarta część przygód Tycia i Pajdy.


Książeczka Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda w kąpieli jest dostarczana przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce terapeutyczne dostarczane przez niniejszą placówkę stanowią bardzo istotną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim dostarczanie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem ze znalezieniem wszystkich materiałów, gorąco zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami autyzmu, zespołu downa czy alalii. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Materiały dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: logiczne myślenie, programowanie języka – rzeczowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania oraz matematyka dla dzieci. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje także rozmaite szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców a także terapeutów.


Czytam Mamie I Tacie-Tycio I Pajda W Kąpieli - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK