Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 10- Sylaby 8 (Sz/Ż/Rz)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE033

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 10 – Sylaby 8 ( SZ/Ż/RZ )

„Czytanie sylab zbudowanych ze spółgłosek oznaczonych dwuznakami (sz i rz) jest trudnym zadaniem. Nie należy uczyć dziecka nazw poszczególnych liter w dwuznakach! To właśnie dlatego dzieci mają nawyk nazywania poszczególnych liter, a nie głosek. Przyzwyczajenie takie utrudnia czytanie ze zrozumieniem. Dziecko od pierwszej chwili powinno wiedzieć, iż mamy do czynienia z jedną głoską, która ma dwa znaki. Konieczne jest także wprowadzanie sylab z literą oznaczoną jako ż. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko popełnienia przez dzieci błędów ortograficznych. Podczas nauki czytania trzeba pamiętać o niezmiennej kolejności etapów: powtarzanie, rozumienie, nazywanie (samodzielne odczytywanie)”.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Znakomitą jakość opracowywanych przez wydawnictwo publikacji zapewnia m.in. regularna współpraca z ważnymi placówkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo opracowuje artykuły edukacyjne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez w/w markę narzędzi skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji artykułów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w społecznościach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 10- Sylaby 8 (Sz/Ż/Rz) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK