Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 20- JAGODA I JANEK W HOLANDII

Cena:

12,50 

Na stanie

AE043

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 20 – Jagoda I Janek W Holandii

„Zeszyt 20. jest trzecim z serii geograficznej, której zadaniem jest nauczyć dzieci korzystania z podręczników szkolnych i aktywnego zdobywania wiedzy z książek, gazet czy z Internetu. W tekstach pojawiają się nowe słowa, nazwy miejscowości, potraw dotąd dziecku nieznane. Lektura powinna zachęcić młodych czytelników do zadawania pytań rodzicom, do rozmów, podczas których zdobyta wiedza będzie utrwalana i rozszerzana. Ten sposób uczenia się jest najbardziej efektywny”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:


Firma Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość wydawanych przez markę materiałów zapewnia m.in. bliska współpraca z rozmaitymi ośrodkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo opracowuje artykuły logopedyczne niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez w/w markę narzędzi efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do najbardziej znanych kolekcji artykułów oferowanych przez WE należą np.: Kocham Czytać, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.
Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w liczne specjalistyczne publikacje z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Książki redakcji WE były częstokrotnie nagradzane i wyróżniane w kręgach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 20- JAGODA I JANEK W HOLANDII - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 20- JAGODA I JANEK W HOLANDII - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK