Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 16- Sylaby 14 (Ń/ R)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE039

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 16 – Sylaby 14 ( Ń/R )

„To już ostatnia para miękkich głosek oraz trudna artykulacyjnie głoska r. Zwykło się sądzić, że drżąca głoska r pojawia się najpóźniej w rozwoju mowy dziecka. Nie zawsze jednak tak się dzieje. Doświadczenia kliniczne pokazują, że dzieci, gdy tylko opanują wymowę tej głoski, nawet gdy brzmi jeszcze nie dość dokładnie, bardzo chętnie wypowiadają zawierające ją wyrazy. Na początku jest to r realizowane jedno uderzeniowo lub jako dźwięk pośredni między r i l. Wówczas ważne są ćwiczenia, to znaczy czytanie, które utrwala prawidłową artykulację”


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:
Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Marka WE skutecznie działa na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wysoką jakość dostarczanych przez markę pomocy edukacyjnych zapewnia między innymi regularna współpraca z rozmaitymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo zapewnia artykuły niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez w/w markę zestawów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.
Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w cenione naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje wydawnictwa WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 16- Sylaby 14 (Ń/ R) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK