Kocham Czytać. Zeszyt 7- Sylaby 5 (Z/S)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE030

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 7 – Sylaby 5 ( Z/S )

Rytuał odczytywania nowych spółgłosek w sylabach i wyrazach jest już dziecku znany, dzięki temu nauka z każdą kolejną książeczką staje się coraz łatwiejsza. Mały czytelnik potrzebuje teraz o wiele mniej czasu na zdobywanie nowych umiejętności. Ważne jest jednak, aby wprowadzać go w świat słowa pisanego poprzez język mówiony. Dlatego staramy się opowiadać o sytuacjach przedstawionych na rysunkach.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa

Dostępne w sklepie są również pozostałe zestawy zeszytów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.


Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość opracowywanych przez WE publikacji zapewnia między innymi ścisła współpraca z licznymi placówkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE zapewnia materiały logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów skutecznie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów dostarczanych przez WE należą np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki jest bogaty w cenione naukowe monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były systematycznie nagradzane i wyróżniane w społecznościach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 7- Sylaby 5 (Z/S) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK