Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. KOLOROWANKA

Cena:

12,50 

Na stanie

AE025

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Kolorowanka

  • wspiera wczesną naukę czytania;
  • zawiera 40 rysunków konturowych starannie wybranych z 15 zeszytów serii „Kocham Czytać”;
  • umieszczone na ilustracjach sylaby są zapamiętywane podczas kolorowania i utrwalane potem w trakcie pisania w liniach, co w przyszłości ułatwi dziecku naukę w szkole;
  • przedstawione na rysunkach sytuacje wywołują u dzieci spontaniczne reakcje emocjonalne, prowokując je do samodzielnego budowania wypowiedzi na różne tematy.

Zeszyt do kolorowania wraz z poradnikiem dla rodziców i nauczycieli Kocham uczyć czytać stanowią znakomite uzupełnienie serii logopedycznej „Kocham Czytać”.


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie działa na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wysoką jakość oferowanych przez wydawnictwo materiałów umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo dostarcza materiały dydaktyczne niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez w/w markę zestawów efektywnie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów oferowanych przez WE należą między innymi: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.
Bogaty dorobek wydawniczy firmy obfituje w cenione naukowe opracowania z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Publikacje redakcji WE były częstokrotnie nagradzane w środowiskach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM CZYTAĆ. KOLOROWANKA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM CZYTAĆ. KOLOROWANKA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK