Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 12- SYLABY 10 (CH/H/Ł)

Cena:

9,90 

Na stanie

AE035

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 12 – Sylaby 10 ( CH/H/Ł )

W kolejnej książeczce pojawiają się nowe sylaby z ł i ch. Są w niej stałe i znane już dobrze dziecku elementy: biedronki, pszczółki, babki z piasku, Janek i Jagoda itd. Tradycyjnie, pod koniec zeszytu, Autorka proponuje samodzielne czytanie słów i zdań z nowo poznanymi literami.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Firma Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość oferowanych przez WE pomocy edukacyjnych umoliwia między innymi ścisła współpraca z rozmaitymi ośrodkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo oferuje materiały edukacyjne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów skutecznie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów dostarczanych przez WE zaliczyć można między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Przedszkolak kocha czytać, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w cenione naukowe opracowania z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były wiele razy nagradzane i wyróżniane w społecznościach akademickich.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!