Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 22- Jagoda I Janek W Austrii

Cena:

12,99 

Na stanie

AE045

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 22 – Jagoda I Janek W Austrii

„Zeszyt 22. to piąta książeczka z cyklu geograficznego serii logopedycznej „Kocham Czytać”. Dzięki niej dzieci będą miały okazję doskonalić umiejętność czytania oraz poznać nowe słownictwo i reguły gramatyczne.
Teksty zawarte w zeszycie pozwolą dziecku na aktywne, samodzielne uczenie się, a ponadto będą okazją do przekazywania sądów, ocen moralnych i postaw etycznych, a więc pozwolą na wprowadzenie elementu wychowania”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:


Marka WE aktywnie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Doskonałą jakość wydawanych przez wydawnictwo pomocy logopedycznych zapewnia m.in. ścisła współpraca z ważnymi ośrodkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę zestawów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do najbardziej znanych kolekcji materiałów oferowanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.
Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne specjalistyczne opracowania z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w społecznościach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 22- Jagoda I Janek W Austrii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK