Kocham Czytać. Zeszyt 18- Jagoda I Janek Na Wakacjach

Cena:

12,99 

Na stanie

AE041

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 18 – Jagoda I Janek Na Wakacjach

„Zeszyt 18. zamyka pierwszy etap nauki czytania. Zawiera tak skonstruowane teksty, by dziecko nie tylko uwierzyło, że potrafi czytać, ale i zachwyciło się czytaniem książek. Zapowiada jednocześnie nową serię tekstów – cykl geograficzny. W kolejnych zeszytach dzieci będą nie tylko doskonalić umiejętność czytania, ale przede wszystkim będą poznawać nowe słownictwo i reguły gramatyczne. Teksty pozwolą także otwierać umysł dziecka na przetwarzanie informacji pochodzących z różnych dziedzin życia”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo WE aktywnie działa na polskim rynku już niemal 30 lat. Wysoką jakość wydawanych przez WE materiałów dydaktycznych zapewnia m.in. bezpośrednia współpraca z licznymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez WE zestawów owocnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do niezwykle popularnych zestawów artykułów dostarczanych przez wydawnictwo zaliczyć można np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Słucham i wymawiam.
Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki jest bogaty w cenione specjalistyczne publikacje z obszaru różnych dziedzin tj.: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były częstokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 18- Jagoda I Janek Na Wakacjach - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK